• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka & Model
MARKALAR

 PIONEER

  

 PURE ACOUSTİCS

 
 

 SHURE 
 YAMAHA


  

 

  

 

  

  


      

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ANTARİ

 

              

 

 
LİSTE FİYATLI ÜRÜNLERDE
VE 
ADETLİ ALIMLARINIZDA 
ÖZEL FİYATLAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

0532 734 17 95

TÜM ÜRÜNLERİMİZ  GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR
ve
DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL HI-FI  SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                                

  
 532 734 17 95        212  511 00 27         212  526 53 61

ANASAYFA


     PIONEER DDJ SX 2 DJ CONTROLLER

   
Ürün Kodu : DDJ SX 2
Marka : PIONEER
Fiyat : 1505 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Serato uyumlu 4 Kanal Dj Kontrolör
        Detaylar
 
 
Detaylar

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESMİ GARANTİLİ VE FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR ve DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

KARGO BEDAVA

 

 YazılımSerato DJ
Giriş portlarıCD x 2 (RCA), Şapka / Fono x 2 (RCA) 
MIC x 2 (XLR & ¼ inç Kombine jack x 1 ¼ inç jack x 1)
Yılın Çıkış portlarıUsta Out 2 x (RCA x 1, XLR x 1) 
Booth Çıkışı x 1 (¼ inç jak) 
Kulaklık Çıkışı Monitör x 2 (ön paneli ¼ inc jack, miniPIN)
Diğer Bağlantı noktalarıUSB x 1 (B DEPI)
Frekans tepkisi20 Hz - 20 kHz
Toplam Harmonik Bozulma rate% 0.003 ya da Daha az
S / N rate107 dB (PC)
Maksimum boyutlar664 mm (G) 353,4 mm (D) 70.4 mm (H) x x
Ağırlık5.8 kg

Serato DJ Sistem Gereksinimleri

Uygulanabilir OS (Windows)Windows® 8.1 / Windows® 7 
32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo / (Bellek) 2GB 
64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo / (Hafıza) 4GB 
32-bit: (CPU) Core i3 , i5 i7 1.07 GHz VEYA Duo / (Bellek) 2GB 
64-bit: (CPU) Core i3, i5 i7 1.07 GHz VEYA Duo / (Hafıza) 4GB
Uygulanabilir OS (Mac)Mac OS X v10.9.4 / 10.8.5 / 10.7.5 
32-bit: (CPU) 2.0 GHz Core 2 Duo / (Bellek) 2GB 
64-bit: (CPU) 2.4 GHz Core 2 Duo / (Hafıza) 4GB 
32- Bit: (CPU) Core i3, i5 i7 1.07 GHz VEYA Duo / (Bellek) 2GB 
64-bit: (CPU) Core i3, i5 i7 1.07 GHz VEYA Duo / (Hafıza) 4GB
Ekran çözünürlüğü1280 x 720 VEYA YÜKSEK Daha çözünürlük

 

Genel bakış

DDJ-SX2 DJ'ler Serato® DJ İçindeki İşlevleri Kapak yeni SERATO özverili ile kontrolün sağlamak Click endüstrinin ilk denetleyici oldugunu. aninda Sıcak İşaret dizileri Yeniden oynamak Click guç Verir Serato DJ Click Bir genişleme paketi. A.Ş. Kayıt Serato Ayaklı DJ'ler KAYIT, başlat, . - DDJ-SX2 belirlenen Ile denetleyici Serato parmaklarınızın performanslarını çevirin koymak Ucunda Kendi Sezgisel tek düğmeleri - Yuvası ziyaretinde DUYARLI, çok renkli LED hız: Dört Kanallı DDJ-SX2 selefinin Üzerine Insa, ancak Uçuş DDJ-SZ iki-Olması Gerekir Özellikleri devralır Üst popülariteye 'ler Performans Pedleri A.Ş. uzerinde dürtmek dijital ipucu Noktası işaretçileri. DDJ-SX2 Serato DJ DVS Hazır Yükseltme da Gelişmiş dürtmek tekerleği tepki süresine sahipler ettik.

 

Serato Kapak DJ'ler Sıcak İşaret kombinasyonları kaydetmek ziyaretinde Bir döngü onlari tekrar Sağlar Serato DJ Yeni Bir ​​işlevdir. DJ'ler Kendilerini dizisi geri Talep Üzerine Otomatik döngü Performans Pedleri kullanarak ziyaretinde ipuclari tetikleme kaydedebilirsiniz. Sıcak Cue dizilerinin altı records (yuva) Kadar Bir Sonraki seferde oynatmak Click yapılabilir. Pioneer hızla Serato operasyonu çevirin erişmek Click Kaydı (Kaydı başlatmak / durdurmak), Error? (/ durdurma döngü baslar), düğmeleri eklendi Yuvasi (mağaza) A.Ş..

 

Kontrol Düzeni

DDJ-SX2 Serato DJ Özellikleri çok sayıda Hızlı Erişim Selefi Cardio işlevsel Bir düzen Sağlar. düğmeleri, düğme, sürgü ziyaretinde Performans Pedleri düzeni Eklendi mükemmel uygulanabilir Yazılım fonksiyonlarını maç Click tasarlanmış en iyi DJ kumandası Deneyimi sunmak:

Performans Pedleri Çok renkli -. top-of-the-line DDJ-SZ Tanıtılan DDJ-SX2 geç Serato DJ Fonksiyonları sekiz türlerini ile kontrolün oğlu çekici işlevsel çok renkli Performans Pedleri içermektedir ettik Dereceli Çeşitli Aydınlatma rengi Gibi ritimleri ziyaretinde davul rulo Gibi Farklı ekleniyor / Komutlar Hızlı belirlenmesini Sağlar. , dilimleme makinesi Jog Wheel Altında Bulunan sekiz yastıkları SICAK CUE, ROLL ziyaretinde NUMUNE İşlevleri sunuyoruz. Hız NUMUNE modunda alabildiğine, tampon gelen Yılın Çıkış Seviyesi Kullanıcı Tarafindan onu Bağlantı gücüne Bağlı Olarak Değişebilir.

Çoğaltılmış MIC Girdi - Geliştirilmiş nesil ilk, kontrolör, KULLANILAN mikrofonun türüne VEYA markaya hicbir bozulma Ile net ses Çıkışı sağlamak Click Dengeli Bir ​​mikrofon (MIC) giriş devresini sahiptir. kontrolör safra NEDENİYLE firmware boşluk payı YÜKSEK ses net ses teslim ettik seviyelerinde YÜKSEK Sinyal-gürültü (S / N) rate Gelişmiş Olabilir.

YÜKSEK Hassasiyet Jog Wheel -. JOG tekerleklerin Yılın Çıkış reaksiyon zamanı önemli Diğer ölçüde Daha da YÜKSEK düzeyde bu t? "karalama" Performansları Gibi Görevleri sağlanması, gecikme uzerinde Olan Aşağı kesim, artırıldı modeli Cardio zaman hızla müzik çalma belirtilen Bir Konuma gelen Yararlı Bir Sıcak Cue noktasına kalan , göster onun JOG gösterge Üzerinden kullanıcılara sunmayı "Sıcak Cue Countdown" sahiptir.

4-Kanal Karıştırıcı - DDJ-SX2 Gibi pikap Gibi Diğer dýþ kaynaklardan Kullanılabilir Bağımsız 4-kanal mikser için yoğun program. Bir Bağımsız mikser Olarak kullanıldığında ONUN görüntüleyin ana seviye ölçer, onu kanal Click Bir ekran göstergeli Anlık ses Seviyesi Ayari Yanı Sıra Bağımsız Yılın Çıkış kontrolleri Sağlar.

 

Genişletilmiş İşlevsellik

DDJ-SX2 (PC / MAC Bağlanmak Click gerek Olmadan) Tek Başına Bir mikser Gibi hareket Yeteneği ile, CD çalarlar, analog pikap, mikrofonlar ziyaretinde Daha Fazla Bağlantı Click Dört Harici girişler için yoğun program. kontrolör Iki Usta Out VE DIS ABGS adres (PA) ekipmanlara Bağlantı Click Bir çıkışları İçerir Out Stand. DDJ-SX2 da destek Sunuyor Serato DJ DVS fonksiyonu. KULLANICILAR SERATO en DVS Expansion Pack buy Pioneer CDJ A.Ş. çalarlar ya da analog pikap Ile DDJ-SX2 uzerinde Serato DJ güverte kontrolünü gerçekleştirmek olanağına sahipler olacak.

 

Ek Özellikler

YÜKSEK Kaliteli Ses - dijital-analog çevirici (DAC) net ses sağlayan düşük-titreşim SAAT oynatımını YÜKSEK performanslı ettik ettik Doğru

Modu Kayma - aktive ederken, Mod sessizce Bir performans döngü, çizik VEYA Sıcak İşaret sırasında şarkıyı devam eder pürüzsüz Kayma Daha sorunsuz geçişler Oluşturma, döngü, çizilmeye, ya da Sıcak İşaret İşlemi sona sesli oynatmaya devam ettik A.Ş.

Alüminyum Finish - DDJ-SX2 alüminyum Üst paneli optimum Bir Görünüm ziyaretinde spor tekerlekli Bir ​​fırçalanmış alüminyum kaplama onun Click JOG A.Ş.

Çoklu Bağlantı Seçenekleri - CD şapka Click fono / Harici CIHAZLAR ziyaretinde çift DDJ-SX2 girişleri Yanı Sıra Iki mikrofon girişleri, sunduğu Iki Usta Çıkışlar (XLR RCA A.Ş.) ziyaretinde Booth Yılın Çıkış Terminali

Dahili Ses Kartı (ses arabirimi)

İğne Arama - KULLANICILAR hemen İğne Arama ped Basit Bir dokunuşla Bir müzik Parçası beligbli Bir ​​bölümüne atlayabilirsiniz

Ayarlanabilir Çapraz-Fader eğrisi - Karıştırma onu türlü Suits Tarzi

Kanal Fader Error? - / İşaret Parçaları ile kontrolün oynamak Click kanal faderin kullanilmasini Sağlar ettik.

Atanabilir custom - Pioneer Native Instruments TRAKTOR PRO2 yazilimi Ile KULLANIM Click Bir TSI dosyasini Sunuyor

 

                                                                                                            

 
 
KAMPANYA & DUYURU