• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka & Model
MARKALAR

 PIONEER

  

 PURE ACOUSTİCS

 
 

 SHURE 
 YAMAHA


  

 

  

 

  

  


      

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ANTARİ

 

              

 

 
LİSTE FİYATLI ÜRÜNLERDE
VE 
ADETLİ ALIMLARINIZDA 
ÖZEL FİYATLAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

0532 734 17 95

TÜM ÜRÜNLERİMİZ  GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR
ve
DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL HI-FI  SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                                

  
 532 734 17 95        212  511 00 27         212  526 53 61

ANASAYFA


     PIONEER DDJ RZ/X Profesyonel 4 Kanal Rekordbox Controller

   
Marka : PIONEER
Fiyat : 4690 Euro (KDV Dahil)
        Detaylar
 
 
Detaylar

 

 


Kanal Sayısı:4
Lisanslı Yazılım:RekordBox
Balanced Output:Var
Dahili Ses Kartı:Var
Input (Line-in / AUX):Var
Güç Kaynağı:Harici Adaptör , USB Power
Stand Alone Mixer Özelliği:Var
Booth / Monitör Çıkışı:
Balanced Monitör Out Ekran:Dual Ekran
Usb Flash Bellek Girişi:Yok
Kulaklık Çıkışı:Var
Mikrofon Girişi:Var


Ses ve videoları içgüdüsel olarak büyük jog tekerlekleri ve çok renkli dokunmatik Performans Pedleri de dahil olmak üzere CDJ ve DJM serisinden miras özellikleriyle karıştırın. 4 kanallı denetleyicinin, Beat Sync'in sezgisel kontrolü, örnekleyicide nicelleştirme ve düzeltme için bağımsız bir örnekleyici bölümü bulunur.

Kablo temas direncini azaltmak için AC girişleri ve Asahi Kasei tarafından üretilen yüksek performanslı bir 96 KHz / 32 bit D / A dönüştürücü sayesinde parçalarınızın gerçek kalitesini öğrenin. Artı düşük parazitli saat IC ve 96 kHz / 24 bit USB ses kartı güçlü, yüksek kaliteli ses sağlar.

Üç adet 7 inç dokunmatik ekran, güverte görüntüleme modunu kullanarak başlıklar, BPM ve tuş gibi parça bilgilerini, mikser ekran modundaki döngüler ve Sıcak Cues'in yanısıra her bir parça için genişlemiş dalga şekillerine doğrudan erişmenizi sağlar. Görüntüyü, görüntü ve görüntü dosyalarını izlemek / izlemek, Beat FX ve Release FX'i tetiklemek için kullanabilirsiniz; Touch FX ise FX'i eklemenize ve ekrandaki x ve y eksenlerinde izleyerek parametreleri ayarlamanıza izin verir. Hepsi dizüstü bilgisayarınıza dokunmak zorunda kalmadan.

2 XLR açılan giriş jakı, yüksek ses seviyelerinde dahi distorsiyonsuz bir Mic çıkışı sağlar. Özel 3-band EQ ve Mic FX - Echo, Reverb, Pitch veya V-Tune - performansınızı bu kadar az ekstra vermek için her sesi ayarlamanıza izin verin.

DDJ-RZX, rekordbox dj ve harici ses kaynakları için pro DJ FX kontrolleriyle birlikte yerleştirilmiştir. Sound Color FX ve Beat FX'i aynı anda uygulayabilir ve bir mola vermek için bunları anında sıfırlamak için Release FX'i tetikleyebilirsin. Artı, Sound Color FX'e alt parametreler ekleyebilir veya bir döngü uzunluğunu değiştirmek için Örnekleyici Yinelemesini kullanabilirsiniz.

Bu denetleyici ile birlikte verilen rekordbox video için ücretsiz bir lisans anahtarı edinebilirsiniz. Bir dizüstü bilgisayardan video veya resim dosyalarını güverteye yüklemek veya bir USB kameradan canlı çekimler yapmak için bunu kullanın, sonra gerçek zamanlı olarak metin yerpaylaşımları ve FX ekleyin. Rekordbox'da video setlerinizi hazırlama veya görsellerinizi anında karıştırma seçeneğiniz var.
 
 
KAMPANYA & DUYURU