• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka & Model
MARKALAR

 PIONEER

  

 PURE ACOUSTİCS

 
 

 SHURE 
 YAMAHA


  

 

  

 

  

  


      

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ANTARİ

 

              

 

 
LİSTE FİYATLI ÜRÜNLERDE
VE 
ADETLİ ALIMLARINIZDA 
ÖZEL FİYATLAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

0532 734 17 95

TÜM ÜRÜNLERİMİZ  GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR
ve
DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL HI-FI  SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                                

  
 532 734 17 95        212  511 00 27         212  526 53 61

ANASAYFA


     SAMSON C01U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon

   
Marka : SAMSON
Fiyat : 210 USD (KDV Hariç)
        Detaylar
 
 
Detaylar

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESMİ GARANTİLİ VE FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR ve DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

KARGO BEDAVA

 

 

 

DİGER SAMSON ÜRÜNLERİNİ LÜTFEN SORUNUZ

 
Tüm dijital kayıtlarınızda vokal ve enstrümantal performansların detaylarını yakalar.

Samson C01U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon. Üreticiler, yayıncılar, YouTube videoları, seslendirme, podcast'ler ve ses kaydı için ideal bir çözümdür. Geniş bir 19 mm diyafram sesinizdeki tüm nüansları yakalar ve C01U PRO'yu hip-hop / rap sanatçıları, şarkıcı söz yazarları ve ADR (otomatik diyalog değiştirme) video düzenleme süitleri için ideal hale getirir. Buna ek olarak, mikrofon elemanı, kayıtlarınızdaki istenmeyen gürültüleri / titreşimleri en aza indirgemek için dökme metal konstrüksiyona monte edilir.

Samson CO1U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon

USB giriş sayesinde mükemmel ses kaydı.

 

6-bit 44.1 / 48 kHz çözünürlükte, 20Hz-18kHz pürüzsüz, düz frekans tepkisi ile ses yakalayan C01U Pro, hem yüksek hem de düşük frekansların en sevdiğiniz DAW veya kayıt uygulamasına otantik yansımasını sağlar. Ek olarak,Samson tak ve çalıştır işlemi (sürücünün kurulması gerekli değildir), Mac, PC veya iPad (kablo dahil) üzerinden USB gücü, ayrıca optimum masaüstü yerleşimi için bir üç ayak standı ve döner montaj ile kullanıcı kolaylığı konusundaki uzun süredir devam eden tasarımlara sahiptir. Samson CO1U Pro, hareket halindeyken seviyeli ses elde etmek isteyenlere Apple'ın USB Kamera Adaptörü'nü veya Kamera Bağlantı Seti'ni (30-pin) kullanarak iPad'ler ve iPhone'lar (4S ve üstü) ile uyum sağlayabilir.

 

Samson Sound Deck Noise Cancellation Software.

 

Samson C01U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon. Samson Sound Deck Noise Cancellation Software, gelişmiş VoIP iletişimi ve C01U Pro'nuza bilgisayar kaydı için gürültü önleme teknolojisi getiriyor. Sound Deck, yüksek sesli ortamlardan art arda gelen arka plan gürültüsünü en aza indirgemek için Dijital Gürültü Azaltma algoritmaları kullanır. Bu sayede yalnızca temiz, doğal sesli vokallerin aileniz, arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız tarafından alınmasını sağlar. Profesyonel ses çözümlerinde bir endüstri lideri olan samson markası Samson C01U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofonu bilgisayarınızda kayıt yapmanız ve üstün ses kalitesini yaşamanız için sizlerin satışına sunmuştur.

 

Samson CO1U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon

Yüksek kaliteli on-board dijital dönüştürücüler.

Samson CO1U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon. Yüksek kaliteli on-board dijital dönüştürücüler, USB arabirimi ve sıfır gecikmeli izleme için bir kulaklık çıkışı bulunan geniş, 19 mm ultra ince diyaframlı bir kapsül içerir. USB kablosunu takın, en sevdiğiniz ses yazılımını çalıştırın ve kayıt işlemine başlayın. Aynı zamanda VoIP, sohbet ve webcasting için mükemmel bir çözümdür. Samson C01U Pro, bir Mac veya PC'de yüksek kaliteli kayıt için en basit ve en kapsamlı USB mikrofondur. C01U Pro, doğru bakım ile uzun yıllar sorunsuz çalışacaktır. Samson C01U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon cihazını internet satış sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Samson CO1U PRO USB Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 
 
KAMPANYA & DUYURU