• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka & Model
MARKALAR
 PIONEER


   PURE ACOUSTİCS
 


 
 SHURE  YAMAHA
  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 

LİSTE FİYATLI ÜRÜNLERDE
VE 
ADETLİ ALIMLARINIZDA 
ÖZEL FİYATLAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

0532 734 17 95

TÜM ÜRÜNLERİMİZ  GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR
ve
DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON AVR-X540BT 5.2 Bluetooth-4K Ultra Hd Alıcı

   
Marka : DENON
Fiyat : 450 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
ÖZEL İNDİRİMLİ FİYAT ALINIZ..
        Detaylar
 
 
Detaylar

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESMİ GARANTİLİ VE FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR ve DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

KARGO BEDAVA

 

 

 

 AVR-X540BT

5.2 Kanal başına 130W, dahili Bluetooth®, HDR, Otomatik Kurulum, Eko mod, Bluetooth Uzaktan Erişim, HDMI 5 inç / 1 çıkışlı 5.2 Kanal Tam 4K Ultra HD Alıcı.

ÖZELLİKLER - AVR-X540BT

Genel Bakış

Denon AVR-X540BT, yüksek performans ve yüksek değerin mükemmel kombinasyonunu temsil ederek komple ev için tam 4K uyumluluğu, HDR (Yüksek Dinamik Aralık) ve ARC (Ses Dönüş Kanalı) gibi gelişmiş özelliklerin bir araya geldiği mükemmel ses kalitesi sunar Sinema deneyimi. Dahili Bluetooth sayesinde AVR-X540BT, en sevdiğiniz müziği uyumlu bir cihazdan kablosuz olarak alır ve özel Denon 500 Serisi Bluetooth uzaktan uygulama, akıllı telefonunuzdan benzersiz kontrol seçenekleri sunar.

Güçlü 5 kanal
Eko Modlu Kesikli Yükselteç

Tüm kanallarda yüksek akım ayrık güç çıkış aygıtlarına sahip olan AVR-X540BT, yüksek güç sağlar ve kanal başına maksimum 130 vat değerindedir. Eko modu güç tüketimini azaltmak için güç amplifikatörünün çıkışını ses düzeyine göre ayarlar; ekran tasarrufu modülünü gerçek zamanlı olarak izleyen bir Ekranı Eco ölçer ile. En geniş hoparlör yelpazesiyle uyumluluk için AVR-X540BT, 6 ohm hoparlörlerle operasyonel stabilite sağlayan düşük empedanslı sürücü kapasitesi ile donatılmıştır.

Gelişmiş HDMI Video Bölümü

AVR-X540BT'nin ön bölümünde bulunan 1 HDMI da dahil olmak üzere 5 HDMI girişi bulunan AVR-X540BT'nin video bölümü, tam ev sineması deneyimi için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar: Tam 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (Yüksek Dymanic Aralığı), BT.2020, Geniş Renk Gamı, 4: 4: 4 Saf Renkli alt örnekleme ve 21: 9 ve 3D video geçişi.

Dahili Bluetooth

Dahili Bluetooth sayesinde, müziklerinizi herhangi bir uyumlu Bluetooth telefon, tablet veya bilgisayardan kolayca aktarabilirsiniz. Alıcıyı açmak ve müziğinizi çalmaya başlamak için cihazınızın Bluetooth menüsünden AVR-X540BT'yi seçin. AVR, eşleştirilmiş 8 Bluetooth cihazını hatırlayabilir, böylece aileniz ve arkadaşlarınız en sevdikleri parçaları dinleyebilir.

Kurulumu Kolay

Kurulum kolaylığı için, AVR, kritik sistem parametrelerini hoparlör sisteminiz ve dinleme alanınız için özel olarak hazırlanmış en üst düzeyde ses kalitesine ayarlayan bir kurulum ölçme mikrofonuyla birlikte gelir. Renk kodlu hoparlör terminalleri vardır ve renk kodlu hoparlör etiketleri ile birlikte ilk kez doğru hoparlör kablosu bağlantılarını sağlamaya yardımcı olur. Özel Kurulum Asistanımızı Hızlı Başlangıç Kılavuzu ile birlikte ev sinema sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilir ve yapılandırabilirsiniz. Kurulum Yardımcısı, kritik sistem ayarlarını mümkün olan en iyi ses kalitesi için optimize eden, kurulum sürecinde hızlı ve kolay bir şekilde size yol gösterecek, net bir ekran metni sunar.

Kullanımı kolay

AVR'nin ön panelinde 4 Hızlı Seçim işlev düğmesi bulunur; böylece en popüler kaynaklardan hızlı bir şekilde seçim yapabilir ve sistem her biri için tercih ettiğiniz ses ayarlarını hatırlar. Ergonomik uzaktan kumanda ayrıca Hızlı Seçim butonlarına sahiptir. Ve AVR'yi Akıllı TV'ye bağladığınızda, bir girişi seçmenizi, ses seviyesini ayarlamanızı ve surround ses modunu seçmenizi sağlayan TV'nin uzaktan kumandası aracılığıyla AVR'yi kontrol etme seçeneğine sahipsiniz.

Bluetooth Uzaktan App

500 Serisi Denon kumanda uygulamasını indirin ve AVR-X540BT'nizi Bluetooth cihazından kontrol edin. Fonksiyonlar Açık / Kapalı, Sesi Aç / Kapat, Sessiz ve Kaynak Seçimi içerir. Uygulama, iOS ve Android sürümü için kullanılabilir.

HEOS Link ile uyumlu

Denon'un HEOS kablosuz müzik akış sistemi son derece ses kalitesini, kullanımı kolaylığı ve sistem esnekliğini sunar. Ayrı ayrı satılan HEOS Link, AVR-X540BT'nin Internet Radyo veya Spotify, Deezer veya TIDAL gibi popüler müzik yayını hizmetleri gibi neredeyse sınırsız çevrimiçi müzik kaynaklarını çalmasını sağlar. Ayrıca HEOS Link'e bağlandıktan sonra, ücretsiz HEOS uygulaması AVR'nin belirli işlevlerini en uygun şekilde kontrol edebilir.

Ön USB Bağlantı Noktası

AVR-X540BT, çok sayıda analog ve dijital AV konektörüne ek olarak, taşınabilir USB cihazlarıyla uyumlu ön paneldeki uygun bir USB portuna sahiptir ve MP3, WMA, FLAC ve MPEG- 4 / AAC parçaları.