• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON PMA-800NE

   
Ürün Kodu : DENON PMA-800NE
Fiyat : 650 Euro 
Ürün Özellikleri
85W Güç/Kanallı Entegre Amplifikatör
        Detaylar
 
 
Detaylar

Genel Bakış

Denon PMA-800NE entegre amplifikatör, dijital girişler ve dahili fono ekolayzır ile birinci sınıf ses performansında yeni zirveleri belirler. Derin bastan ayrıntılı yükseklere kadar, 192kHz / 24bit D / A dönüştürücü ile en sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses içeriğini dinleyin. Kanal başına 85W (4 Ohm) ile PMA-800NE, hoparlörlerinizi optimum ses için çalıştırmak için yeterli gücü sağlar. Üç Optik ve bir Koaksiyel dijital giriş aracılığıyla en sevdiğiniz bileşenleri PMA-800NE'ye bağlayın. Denon Gelişmiş Yüksek Akım (AHC) tek push-pull devre güç transistörü ile güçlendirilen PMA-800NE, yüksek gücü hassas, müzikal detaylarla dengeleyen olağanüstü ses kalitesi sağlar.   


ADVANCED HİGH CURRENT (AHC) SİNGLE-PUSH-PULL DEVRESİ

Ayrıntılı, müzikal hassasiyetle güçlü sesin keyfini çıkarın. PMA-800NE, geleneksel ses güç transistörlerinin elektrik akımı besleme kapasitesinin iki ila üç katı olan AHC transistörlerini içerir. Ünlü Denon AHC SİNGLE-PUSH-PULL Devresi, PMA-800NE'deki ayrık amplifikatöre katılmak üzere müzikal sadakatle güçlü ses üreten üst düzey modellerden uyarlanmıştır.   


Özenle Seçilmiş Bileşenlerle Bütünlük Sağlayın

100 yıldan fazla bir süredir üstün ses bileşenleri tasarlama mirasıyla Denon ürününüzün sıkı testlerden geçtiğine güvenin. PMA-800NE ve Hi-Fi bileşenlerinin genel estetiği, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

Analog Mod

Analog Mod, bir analog kaynağı dinlerken koaksiyel ve optik dijital girişleri devre dışı bırakarak PMA-800NE'nin tamamen analog bir amfi olarak çalışmasını sağlar. Özel dijital güç kaynağına gücü kapatmak ve dijital giriş devresinin çalışmasını durdurmak için PMA-800NE'nin analog bölümünde herhangi bir yüksek frekans etkisinden kaçınmak için Analog Modu'nu açın. Sınırsız netlik ve ayrıntılı çoğaltma ile en sevdiğiniz analog kaynakların tadını çıkarın.

MM ve MC Fono Ekolayzer

PMA-800NE, hem MM hem de MC kartuşlarından girişi destekleyen bir fono ekolayzır içerir. Bu fono ekolayzır yüksek kazançlıdır ve ses kalitesi üzerinde olumsuz etkilere neden olan diğer devre kartı modellerindeki döngülerden farklı olarak, PMA-800NE fono ekolayzerin basit ve basit tasarımı sesi önemli ölçüde geliştirir.   


Bozulmamış Ses için Titreşime Dayanıklı Tasarım

Titreşime dayanıklı tasarım, amplifikatörler içindeki ağır bileşenlerin olumsuz ses efektlerini azaltır, böylece ses kalitesi Denon standartlarını karşılar. Amplifikatör bileşenleri arasında en büyük titreşim kaynağı olan güç transformatörü, transformatörün yarattığı titreşimi ve transformatöre doğru dış titreşimi bastırarak 1,6 mm kalınlığında çelik bir plaka ile montaja takılmıştır. Transformatörü doğrudan çelik bir plaka ile destekleyerek, şasiyi çevreleyen titreşim azalır ve bozulmamış ses elde edilir.

Optik ve Koaksiyel Dijital Girişler

PMA-800NE, üç Optik giriş ve bir Koaksiyel giriş içerir ve 192 kHz / 24 bit'e kadar PCM sinyallerini destekler. Bu dijital girişler, TV ses, Blu-Ray, medya oynatıcılar ve daha fazlasının ses kalitesini artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca bilgisayarınızdaki bir ses kaynağından yüksek çözünürlüklü ses girmek için kullanın.   

Özel Kablolu Ana Trafo

Paraziti ortadan kaldırmak ve olağanüstü ses kalitesini korumak için PMA-800NE'nin ana güç transformatörü, ses ve kontrol devreleri için ayrı sarmal tellere sahiptir. Entegre mikro işlemci, dinlerken daha da yüksek ses kalitesi için Durdurma Moduna sahiptir.

Mikro işlemci Durdurma Modu

PMA-800NE'nin mikro işlemcisi, oynatma için gerekli olmadığında mikro işlemcinin tüm işlemlerini otomatik olarak durduran bir Durdurma Moduna sahiptir. Bu dinleme anlarında mikro işlemci saatinin salınımını durdurarak, ses sinyali harici gürültüden korunur ve ses kalitesini artırır..   


Sinyal Seviyesi Bölünmüş Yapı (S.L.D.C.)

Denon tarafından geliştirilen Sinyal Seviyesi Bölünmüş Yapı (SLDC) şasisi, hassas müzikal sinyallerin sadakatle güçlendirilmesini ve hoparlörlere iletilmesini sağlamak için ses devresinde kullanılır. Her zaman örnek niteliğinde dinleyin.

Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir "ilk" mirasa sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.