• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON PMA-150H

   
Ürün Kodu : DENON PMA-150H
Fiyat : 1690 Euro 
Ürün Özellikleri
Kanal Başına 70W Güç ve Dahili HEOS ile Entegre Network Amplifikatörü
        Detaylar
 
 
Detaylar
Denon PMA-150H entegre ağ amplifikatörü, en sevdiğiniz hoparlörlere veya ayrıntılı müzik doğruluğuna sahip kulaklıklara canlı, güçlü, dijital olarak güçlendirilmiş sesin keyfini çıkarmanızı sağlar - hepsi tek bir kompakt kasadan. Hi-Fi performansını Wi-Fi bağlantısı ile birleştirir ve PMA-150H'yi tamamen dijital bir işlem amplifikatörü haline getiren yeni nesil Doğrudan Dijital Geri Besleme Amplifikasyonu (DDFA) özelliğine sahiptir. Kanal başına 70W (4 Ohm) değerinde PMA-150H, optimum ses için hoparlörlerinizi çalıştırmak için bol miktarda güç sağlar. Hi-Res ses uyumludur ve Amazon Alexa veya Google Assistant aracılığıyla dijital girişler, USB-DAC ve ses kontrolü özellikleri sunar. HEOS Built-in ile Spotify, Deezer, TIDAL ve diğer hizmetlerden çevrimiçi müzik akışının keyfini çıkarabilirsiniz.   


YÜKSEK GÜÇ ENTEGRE AMPLİFİER

Bu entegre amplifikatör, çoğu kitaplık ve küçük ayaklı hoparlör için ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar. Daha saf bir dijital amplifikasyon sağlamak için tasarlanan PMA-150H, kanal başına güçlü 70 Watt güç (4ohm, 1kHz, THD% 0.1) sunar ve hem 4- hem de 8-ohm hoparlörleri destekler.  


Premium Dinleme Deneyimi

PMA-150H entegre amplifikatör, yüksek kaliteli ses, birinci sınıf DAC, özel kulaklık amfi yolları, kablosuz bağlantı ve en son Hi-Res ses formatları için destek sunar - hepsi de zarif, kompakt ve modern bir tasarımda.   


Sınıfının En İyisi Elektrik Bileşenleriyle Üretildi

PMA-150H'deki her elektrikli bileşen, ses performansında ince ayar yapmak ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için Denon ses mühendisleri tarafından özenle seçilmiş ve özel olarak tasarlanmıştır. Hassasiyet ve güç ile Denon'un son derece ayrıntılı sesinin keyfini çıkarın.   


Gelişmiş AL32 Processing Plus

Advanced AL32 Processing Plus, Denon'un en son analog dalga biçimi çoğaltma teknolojisidir. Bu, parazitsiz, düşük aralıkta zengin bir şekilde ifade edilen ve orijinal sese güzel sadık, son derece ayrıntılı bir ses deneyimi yaratır. Yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını destekler, algoritmalar büyük miktarlarda veri öncesi ve sonrasında olması gereken noktaları ekler. Bu, dalga formunu yumuşatır ve dijital kayıt sırasında kaybolan bilgileri geri yükler.   


Yüksek Çözünürlüklü Ses

Üstün ayrıntı ve hassasiyetle müziğin keyfini çıkarın. HEOS Yerleşik aracılığıyla, bu amplifikatör Hi-Res ses ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları 192kHz / 24-bit'e kadar DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçalarının (SACD'in audiophile formatı) şifresini çözer.

Hi-Fi Odaklı Ses Geliştirme

Yüksek kaliteli sesi optimize etmek için inşa edilmiş dahili bir yapıya sahip olan PMA-150H, inanılmaz derecede ayrıntılı, son derece rafine edilmiş ses sağlamak için ayrı devre kartlarına sahiptir.  


USB-B DAC ile Yüksek Ses Kalitesi

Şimdi USB-B DAC için gelişmiş ağ ve gürültü izolasyon devresi ile, doğrudan bilgisayarınızdan oynatılan PCM 384kHz / 32bit ve DSD dosyası yerel oynatmanın (DSD 2.8 / 5.6 / 11.2MHz) keyfini çıkarın, hepsi asenkron modda çalışır.

Net OLED'li Kompakt Şasi

Şık, zarif kompakt şasi, parlak gümüş tonlu vurgulara sahip yumuşak alüminyum mat ve parlak ve mat siyah yüzeyler gibi lüks yüzeylere sahiptir. OLED, grafiksel simgeler ve metin aracılığıyla seçilen kaynağı ve dijital kaynakların örnekleme frekansını ve veri formatını gösterir.   


Optik, Koaksiyel Dijital, USB-A ve USB-B Girişi

PMA-150H, herhangi bir kaynaktan gelişmiş sesin keyfini çıkarmak için iki Optik giriş, bir Koaksiyel giriş ve bir USB-A bağlantı noktasına sahiptir. Bu dijital girişler, TV ses, Blu-ray, medya oynatıcılar ve daha fazlasının ses ve görüntü kalitesini artırmanıza yardımcı olur. Bilgisayarınızdaki bir ses kaynağından yüksek çözünürlüklü ses girmek için bile kullanabilirsiniz. Şimdi USB-B DAC desteği ile PMA-150H, 384kHz / 32bit ve DSD11.2MHz'e kadar PCM sinyallerine güç sağlar.   


Bluetooth, Wi-Fi Bağlantısı ve Bluetooth KAPALI modu

En sevdiğiniz ses parçalarını Wi-Fi ve Bluetooth ile kablosuz olarak aktarın. PMA-150H, çok çeşitli akıllı cihazlarla uyumluluk için 2.4GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) teknolojisiyle donatılmıştır. Diğer kaynakları dinlerken istenmeyen frekansları kaldırmak için Bluetooth modunu da kapatabilirsiniz.   

Dahili HEOS ile Çok Odalı Stream Özelliği

HEOS Yerleşik teknolojisi, kablosuz, tüm ev ses deneyimi için evinizin her odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Spotify Premium ve ücretsiz TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu, SoundCloud, Amazon Müzik, Napster, Deezer veya yerel müzik dosya kitaplıklarınızın keyfini çıkarın. HEOS hoparlör serisi veya diğer HEOS özellikli alıcılar gibi ek HEOS bileşenleri ile tüm müziklerinizi birden fazla odada kolayca çalın.   


Dahili Apple AirPlay 2

Apple müziğini kablosuz olarak PMA-150H'ye aktarmak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için diğer AirPlay uyumlu hoparlörlerle gruplayın.   


Amazon Alexa ile çalışır

Amazon Alexa ve sesinizle PMA-150H eller serbest özelliğini kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin ve daha fazlası - “Just Ask.” Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için ücretsiz HEOS Ev Eğlence Becerisi'ni indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.   


Google Asistan ile çalışır

Google Asistan hoparlörünüzden veya telefonunuzdan favori şarkılarınızı çalmasını isteyin. Ses seviyesini kontrol edin, oynatın, duraklatın, parçaları atlayın ve daha fazlasını yapın.  


Yüksek Kaliteli Kulaklık Çıkışı

Olağanüstü ses kalitesi için PMA-150H, tamamen ayrı bir son çıkış aşamasıyla eşleştirilmiş yüksek hızlı, ultra düşük bozulma geniş bantlı bir amfiye sahip özel bir kulaklık amplifikatör devresi ile donatılmıştır. En geniş kulaklık tipine uyum sağlamak için PMA-150H, düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için üç ayara sahip ayarlanabilir bir kulaklık empedans kontrolüne sahiptir. Kulaklık jakı, birinci sınıf ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumluluk için 6,3 mm konektör sunar.   Ergonomik Uzaktan Kumanda

Birlikte verilen uzaktan kumanda, imleç tuş takımı, kaynak seçimi ve ses seviyesi kontrolleri, ayar menüsü düğmeleri, Bluetooth düğmesi ve ekran karartıcı düğmesi içeren ergonomik olarak tasarlanmış bir düzene sahiptir.

Kusursuz TV Entegrasyonu

TV'nizden bir dijital giriş algıladığınızda PMA-150H otomatik olarak açılır ve PMA-150H'yi TV uzaktan kumandanızla kontrol etmenizi sağlar. PMA-150H, TV uzaktan kumandanızla sesi açmanızı, azaltmanızı, açmanızı veya kapatmanızı sağlayan IR Öğrenme özelliğine sahiptir.   


Düşünceli Seçilmiş Bileşenlerle Bütünlük Sağlayın

100 yıldan fazla bir süredir üstün ses bileşenleri tasarlama mirasıyla Denon ürününüzün sıkı testlerden geçtiğine güvenin. PMA-150H ve Hi-Fi bileşenlerinin genel estetiği, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

100 Yıllık Premium Ses

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar ses teknolojisinde derin bir “ilkler” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.