• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON DCD-600NE

   
Marka : DENON DCD-600NE AL32 İşleme CD
Fiyat : 360 Euro 
Ürün Özellikleri
Hevesli müzik tutkunları için tasarlandı. AL32 İşleme Özellikli Denon DCD-600NE CD Çalar ile ustaca ses ve disk oynatmanın keyfini çıkarın.
        Detaylar
 
 
Detaylar

Genel Bakış

İstekli müzik tutkunları için tasarlanan Denon DCD-600NE CD Çalar ile en sevdiğiniz CD'lerin keyfini çıkarın. Denon'a özgü AL32 İşleme teknolojisiyle, yenilikçi bir devre yapısı ile birlikte, kayıtların doğru bir şekilde yeniden üretilmesini ve orijinal sese sadık kalmasını sağlayın. Bir CD çalardan daha fazlası olan DCD-600NE, amplifikatöre daha da yüksek kalitede ses sinyalleri sağlar. Titreşime dayanıklı tasarım, amplifikatörler içindeki ağır bileşenlerin olumsuz ses efektlerini azaltır ve ses kalitesinin titiz Denon standartlarını karşıladığını garanti eder. Ve 100 yılı aşkın bir süredir ses bileşenleri üretme mirasıyla, beklentilerinizi aşan şaşırtıcı ses elde etmek için Denon'a güvenin.   


ÖZENLE SEÇİLMİŞ BİLEŞENLER İLE BÜTÜNLÜĞÜ İNŞA ET

100 yıldan fazla bir süredir üstün ses bileşenleri tasarlama mirasıyla Denon ürününüzün sıkı testlerden geçtiğine güvenin. DCD-600NE ve Hi-Fi bileşenlerinin genel estetiği, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.   


Minimize edilmiş Sinyal Yollarına Sahip Gelişmiş Devre

DCD-600NE'deki devre modelleri, sinyal yollarını mümkün olduğunca kısa yapmak için özenle tasarlanmıştır. Katmanlı devre kartları ve daha kısa devrelerle, devreler ile sol ve sağ kanallar arasındaki parazit azalır ve ses sinyalleri üzerindeki olumsuz etkiler en aza indirilir. Sonuç olarak, DCD-600NE'deki devre yolları temiz, son derece şeffaf ve orijinal kayda sadık ses üretir.

Bozulmamış Ses için Titreşime Dayanıklı Tasarım

Titreşime dayanıklı tasarım, amplifikatörler içindeki ağır bileşenlerin olumsuz ses efektlerini azaltır, böylece ses kalitesi Denon standartlarını karşılar. Güç transformatörü, istenmeyen titreşimi önlemek için izolatörlerin hemen üzerine yerleştirilmiştir. Transformatörü ayağa yakın yerleştirerek, şasiyi çevreleyen titreşim azalır ve bozulmamış sesle sonuçlanır. Bu tasarıma Doğrudan Mekanik Zemin Yapısı denir. CD mekanizmasını ve şasiyi yüksek yoğunluklu ayaklara bağlayan metal bir braketle, bozulmamış ses sağlamak için istenmeyen rezonans daha da azalır.   


Doğrudan Mekanik Zemin Yapısı

DCD-600NE, disk dönüşünün neden olduğu titreşimi bastırmak için yüksek mekanik stabilite elde etmek amacıyla metal bir şasiye sahiptir.   


Optik Çıkış

DCD-600NE, bir amplifikatörün veya AV alıcının dijital girişine bağlanmak için bir Optik çıkışa sahiptir   


Pure Direct Mod

DCD-600NE'de Pure Direct Modu ile dinleyin. Pure Direct Mod, aksi takdirde sinyali renklendirebilecek ekranı ve dijital çıkışı devre dışı bırakır. Duyduğunuz şey daha temiz, daha ayrıntılı, doğru bir ses.   


Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar ses teknolojisinde derin bir “ilkler” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.