• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON DHT-S716H Dahili HEOS özellikli Premium Soundbar

   
Ürün Kodu : DENON DHT-S716H
Fiyat : 1280 Euro 
Ürün Özellikleri
Ev sineması deneyiminizi Denon DHT-S716H premium tam kapsamlı soundbar ile yükseltin.
        Detaylar
 
 
Detaylar


Genel Bakış

Ev sinema sistemindeki AV alıcı pazar lideri olan Denon DHT-S716H premium soundbar, tek bir cihazdan gerçek bir sinema deneyimi sunar. Bu tek kompakt soundbar doğrudan TV'nizin altına sığar ve yüksek çözünürlüklü Dolby TrueHD / DTS-HD Master Audio surround ses kod çözme ile üstün sesin keyfini çıkarmanızı sağlar. HEOS Built-in ve Bluetooth® ile Spotify (ücretsiz ve Premium), Amazon Müzik, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu ve daha fazlası gibi çevrimiçi hizmetlerden müzik aktarımı gerçekleştirin. Dört 4K UHD HDMI girişi, daha iyi görüntü kalitesi ve benzersiz Denon sesi için TV'nize ve medya cihazlarınıza kolayca bağlanır. Hemen kullanıma hazır bir deneyim için kablolar dahildir. 


DÜŞÜK PROFİL TASARIM

3 inçin hemen altında olan Denon DHT-S716H, çoğu alana sığar ve alt kenarını veya IR uzaktan kumanda sensörünü engellemeden TV'nizin önüne yerleştirilebilir. Ürünle birlikte verilen montaj şablonuyla duvara monte etmek de kolaydır 


ARC Destekli 4K HDMI

Dört HDMI girişi, eşsiz bir geniş eğlence deneyimi için 4K Ultra HD geçişi, HDCP 2.2, HDR ve Dolby Vision'ın yanı sıra ARC desteğini destekler.

Olağanüstü Denon Ses Tasarımı

Altı kanallı yüksek verimli, serin çalışan D Sınıfı dijital amplifikasyon, herhangi bir ses kaynağından saf ve ayrıntılı bir ses sunmak için ayarlanmıştır. 


Yerleşik HEOS ile Kablosuz Müzik Aktarımı

HEOS Built-in teknolojisi ile en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak aktarın. İOS ve Android için sunulan ücretsiz HEOS uygulamasıyla kablosuz, tüm ev ses deneyimini yaşayın. Ek HEOS Yerleşik AV alıcıları, sistemleri, soundbarlar ve hoparlörleriyle, her yerde aynı şarkıyı çalmayı veya bağlı her oda için farklı şarkıları seçmeyi seçebilirsiniz. Spotify Premium ve ücretsiz, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu, SoundCloud, Amazon Müzik, Napster, Deezer veya yerel müzik dosyası kitaplıklarınızdan müzik çalma özelliği yerleşiktir ve keyfini çıkarmaya hazırdır. 


Amazon Alexa ile çalışır

Ücretsiz HEOS Ev Eğlence Becerisini etkinleştirin ve Amazon Alexa ve sesinizle ahizesiz konuşun. Sözcüğü söyleyin ve DHT-S716H soundbar ses seviyesini ayarlar, bir sonraki parçaya atlar ve daha fazlasını yapar. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir. 


Google Asistan ile çalışır

HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin. Google Asistan uygulaması ve Google Home, Google Home mini veya eşdeğerini gerektirir. 


Bluetooth Müzik Aktarımı

Doğrudan akıllı telefon, tablet veya diğer uyumlu cihazlardan müzik bağlayın ve çalın. 


Tüm Popüler Aktarma Formatlarını destekler

İster ağ üzerinden aktarma gerçekleştirin, ister daha önce kaydedilmiş parçaları çalmak için bir USB bağlayın, yüksek çözünürlüklü oynatmayla mükemmel müzik dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. DSD (2.8, 5.6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA ve AAC dosya oynatma gibi en zorlu yüksek kaliteli ses ve yüksek çözünürlüklü ses formatlarını destekler. 


Her TV için Kurulum Kolaylığı

Dahili Optik, HDMI, Ethernet ve IR blaster kabloları ile DHT-S716H, kablo hayal kırıklığını yaşamadan ev sineması keyfinize hızlı bir şekilde başlamak için gereken her şeye sahiptir. Uyumluluk endişesini ortadan kaldırmak için herhangi bir TV ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Hızlı Seçimler

Sık kullandığınız işlevlere ve radyo istasyonlarına kolay erişim için altı Hızlı Seçim düğmesi programlanabilir. 


Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910 yılında kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar ses teknolojisinde derin bir “ilk” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.